» O nas

O nas

"Królestwo Ram i Luster" to nowa, lecz prężnie rozwijająca się firma, które wielkim krokiem weszła na runek ramiarski. Nasz zespół to młodzi ludzie, którzy maja świeże i nowoczesne spojrzenie oraz mnóstwo ciekawych, indywidualnych pomysłów w głowie. Ja, jako właściciel, ze swjej strony staram się zawsze zapewnić fachową pomoc oraz poradę, aby jak najbardziej dopasować produkt do Państwa upodobań i oczekiwań.
   
W ofercie sklepu stacjonarnego oraz internetowego znajdą Państwo szeroki wybór ram drewnianych, fotoramek, tablic korkowych oraz luster. Mimo, iż posiadamy gotowe produkty o standardowych wymiarach, to w głównej mierze stawiamy na indywidualny i niepowtarzalny projekt klienta. Chociaż często są to dla Nas trudne wyzwania, to zawsze staramy się im sprostać.
     
Naszym celem jest upiększanie Waszych domów poprzez tworzenie nietuzinkowych i niebanalnych luster oprawionych w przepiękne drewniane ramy. Dodatkowym elementem wzbogacający  wnętrzem staną się rami na zdjęcia oraz ozdobne tablice korkowe. Na życzenie klienta tworzymy gotowe ramy, a by mógł on sam oprawić w nią dowolny obraz, plakat, szkic czy zdjęcie. Jesteśmy firmą otwartą na propozycje oraz nowe projekty klientów.
    
Nasz dostawca listew to lider na polskim rynku ramiarskim, współpracujący z wieloma producentami między innymi: włoskimi, czeskimi, angielskimi. Dzięki temu, w Naszym sklepie znajdziecie Państwo listy ramiarskie z najnowszymi trendami, nie tracąc przy tym jakości i profesjonalizmu wykonania. Listwy wykonane są w 100% z drewna, w szczególności drewno sosnowe oraz egzotyczne.
     
Mamy nadzieję, że za parę lat dzięki Wam będziemy mogli powiedzieć: "Jesteśmy firmą z tradycją oraz mnóstwem zadowolonych klientów!" :)
 
Serdecznie zapraszamy do Naszego Królestwa i życzymy zakupów.

Pozdrawiamy,       
Zespół Królestwo Ram i Luster.


 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

1